Bitcoin trafia noworocznie, inne najlepsze monety strzelają w górę, zbyt

Bitcoin (BTC), krypto waluta numer jeden na świecie, osiągnęła dziś nowy roczny haj, choć w ciągu ostatnich 24 godzin wyprzedziły ją cztery inne monety w pierwszej dziesiątce.

Bitcoin jest obecnie (14:25 UTC) w obrocie na poziomie 12,157. Jest to wzrost o prawie 3% w ciągu ostatnich 24 godzin i prawie 2% w ostatnim tygodniu. W ciągu kilku minut po osiągnięciu nowego haju, zaczął korygować się niżej, utrzymując pozycję nieco powyżej 12 140 USD.

Zaledwie tydzień temu, po podobnym dziennym wzroście, osiągnął on wartość 12 037 USD.

Wcześniej, 2 sierpnia, osiągnął on wartość 12 041 USD, a następnie w ciągu kilku minut rozbił się o 800 USD.

Bitcoin uderzył w noworoczny hit, inne najlepsze monety strzelają w górę, Zbyt 102

Tymczasem druga moneta o kapitalizacji rynkowej i The News Spy jeden z najlepiej prosperujących aktywów kryptograficznych w tym roku, ethereum (ETH), pozostaje w dużej mierze niezmieniona w ciągu jednego dnia i wzrosła o 1% w ciągu tygodnia, osiągając wartość 428 USD.

W tym samym czasie, cztery inne monety osiągnęły lepsze wyniki niż Bitcoin dzisiaj: XRP, litecoin (LTC), bitcoin cash (BCH) i bitcoin SV (BSV) wzrosły od 4,6% do 2,6% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Kapitalizacja całego rynku wzrosła o 2,37%, do 387,16 mld USD, podczas gdy dominacja Bitcoinów wynosi prawie 58%.W międzyczasie Grayscale, duża firma zajmująca się zarządzaniem aktywami kryptograficznymi, należąca do Digital Currency Group, rozpoczęła w zeszłym tygodniu ogólnokrajową kampanię kryptograficzną w Stanach Zjednoczonych, a w piątek prezes Barry Silbert ogłosił na Twitterze, że firma właśnie zakończyła „największy tydzień fundraisingu EVER“.